OBIADY SANDOMIERZ

Jeśli planujesz przyjazd do Sandomierza i szukasz miejsca gdzie Ty i Twoja grupa lub wycieczka będziecie mogli zjeść smaczny i tani obiad, nasza jadłodajnia to dla Was najlepszy wybór. Znakomita lokalizacja z widokiem na sandomierski rynek powoduje, że obiad w Sandomierzu będzie czystą przyjemnością, a oferowane przez nas smaki na długo zapadną w Waszej pamięci. 

Oferujemy smaczne, domowe obiady, a to wszystko w bardzo przystępnej cenie. W naszym przypadku tanio znaczy smacznie. Wszystko serwowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie sandomierskiego rynku, z pięknym widokiem na barokowy ratusz. Dzięki temu obiad w Sandomierzu dla Twojej grupy lub wycieczki będzie na pewno udany – gwarantujemy to.

Zależy nam głównie na satysfakcji naszych gości, dlatego prezentowane przez nas menu jest tylko luźną propozycją. To nasi goście decydują co znajdzie się w ich sandomierskim jadłospisie – jesteśmy gotowi na każde kulinarne wyzywanie! Rezerwacji obiadu dla grupy można dokonać telefonicznie, wysyłając e-mail lub poprzez formularz kontaktowy. Nasza oferta nie jest skierowana tylko do grup odwiedzających Sandomierz, ale także do indywidualnych turystów oraz mieszkańców miasta, którzy pragną odpocząć i zrelaksować się w przerwie od zwiedzania grodu lub po prostu spędzić miłe chwile z rodziną i przyjaciółmi.

Wszystkich zainteresowanych obiadowymi aktualnościami zapraszamy na naszego obiadowego bloga. Jeśli cenisz sobie najwyższą jakość, oferujemy także obiady oparte o produkty najwyższej jakości, takie jak dojrzewająca wołowina lub owoce morza. Proponowane przez nas ekskluzywne obiady dla wycieczek to oferta wyjątkowa w Sandomierzu.

Strona główna